Ювілейна конференція «Ведення аграрного бізнесу»: РЕЄСТРАЦІЮ ВІДКРИТО!
Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» та агенція UCABevent 12 грудня проведуть X Міжнародну конференцію "Ведення агробізнесу в Україні" — підсумковий захід, який окреслить зміни в умовах ведення аграрного бізнесу в Україні у 2018 році: макроекономічні, регуляторні, законодавчі та визначить тренди, оцінить ризики та перспективи на наступний рік.
Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» та агенція UCABevent 12 грудня проведуть X Міжнародну конференцію "Ведення агробізнесу в Україні" — підсумковий захід, який окреслить зміни в умовах ведення аграрного бізнесу в Україні у 2018 році: макроекономічні, регуляторні, законодавчі та визначить тренди, оцінить ризики та перспективи на наступний рік.

Дата: 12 грудня 2018 року
Місце: Hillsong Conference Hall (Київ, проспект Визволителів, 1)

Ключові теми:

1. Макроекономічні перспективи 2019: прогнози головних показників
Набір торговельних конфліктів призводить до асинхронізації глобальної економіки. У той час, як економіка США зростає дуже швидко, Китай – сповільнюється, а Європа – стагнує. Високий рівень економік усіх країн світу призводить до того, що торговельні війни так чи інакше відображаються на країнах, які участі здавалося б у них не беруть. Чи справді у 2019 році можлива криза зразка 2008 року? Які наслідки матимуть глобальні процеси для української економіки? На тлі загальної вразливості нашої економіки та виплат зовнішнього боргу державного сектору, наступного року додається й політичний аспект – президентські вибори. Як оцінюють шанси на ріст української економіки міжнародні портфельні інвестори? Як змінюватиметься курс гривні та облікова ставка НБУ? Про все це розповідатимуть відомі макроекономісти, представники ЄБРР та Світового банку.

1) Валютна турбулентність
2) Як аграрію пережити рік найбільшого держборгу?
3) Як вплинуть зміни в світовій економіці на кредитну ситуацію в Україні?


2.
Мистецтво формування команди
Завдання кожного власника – сформувати максимально ефективну команду з вмотивованих працівників. Як цього досягнути в агросекторі, зважаючи на гострий дефіцит кадрів та відтік робочої сили за кордон? Яке співвідношення soft skills (особистих, так званих «м'яких» навичок) та hard skills (знань та вмінь) повинен мати ідеальний працівник? Скільки коштів варто вкладати компаніям у розвиток та навчання персоналу? Прикладні кейси від найбільших компаній агросектору.

1) Тренди на ринку праці в АПК
2) Методології корпоративного найму
3) Як виховати лідера, 5 ключових характеристик ідейного працівника

3. 2019 – рік виборів. Як це виплине на агросектор?
У ключовій сесії конференції будуть підбиті підсумки у законодавчій та регуляторній сфері для галузі та окреслені орієнтири на 2019 рік. Як впливає політична ситуація в країні на умови ведення аграрного виробництва? Для дискусії запрошені представники виконавчої та законодавчої влади.

1) Логістичні проблеми. Чи є шляхи вирішення?
2) Рейдерство: як подолати?
3) Децентралізація: панацея чи інструмент?
4) Як вивести агробізнес «з тіні»

4. Агроінвестиції: глобальне бачення, локальні проблеми
Погляд іноземних інвесторів на роботу в українському агросекторі. Що їх приваблює та мотивує працювати далі? Як змінюється аграрна галузь України? Успішні історії компаній з досвідом роботи у галузях тваринництва та рослинництва.

1) Аграрний інвестиційний потенціал
2) Приховані небезпеки та ризики
3) Плани та стратегії іноземних інвесторів в Україні.

Нагадуємо, що реєстрація на Х Міжнародну конференцію "Ведення агробізнесу в Україні" вже відкрита. Чекаємо на всіх, кому небайдуже майбутнє агробізнесу України, 12 грудня 2018 року у Hillsong Conference Hall (м. Київ, проспект Визволителів,1)
ВАЖЛИВІ ПОСИЛАННЯ
© 2018 Doing Agribusiness
Розробка та
просування

Made on
Tilda